21.02.2019 09:56

Článek k nevydařeným zápasům v Chomutově *16.2.2019*

Nevydařené odpoledne v Chomutově

V sobotu jsme s děvčaty U12 dohrávaly lednové zápasy. Věděly jsme, že pokud chceme vybojovat účast na NF, musíme urvat vítězství. To se bohužel nepovedlo. Chomutov v domácím prostředí předvedl skvělý výkon. Dařila se jim střelba, převyšovaly nás pod oběma koši. Hlavně obranný doskok a neskutečné množství zbytečných ztrát- to byly hlavní důvody našeho sobotního neúspěchu.

První zápas se nám nedařilo již od samého začátku a Chomutov zvítězil 47:32. Do druhého zápasu jsme ovšem nastoupily se vztyčenou hlavou a bylo to o něčem jiném. Tedy hlavně první poločas, kdy jsme s domácími držely krok. Ve druhé půli nám však došly síly. Holky makaly, šly do soubojů, skákaly po každém míči. Bohužel to tentokrát nestačilo a druhý zápas skončil 48:29 pro domácí.

V sobotu 23.2.2019 máme příležitost Chomutovu porážku vrátit. Hrajeme v 10.00 a ve 12.00 hod. na Specce.  Přijďte holky a nás podpořit, jde o všechno!!!

Fotogalerie na: muskos.rajce.idnes.cz/U12_s_Chomoutovem_16.2.2019