19.03.2018 14:06

Článek k zápasům U11 s Českou Lípou a Chomutovem *18.03.2018*

U11 vrátily porážku Chomutovu

V neděli jsme odehrály další dva zápasy na domácí půdě, tentokrát jsme hostily Českou Lípu a celek Chomutova, kterému jsme měly co oplácet.

Prvním soupeřem byla Česká Lípa, kterou jsme s přehledem porazily 91:8. V tomto utkání měla každá hráčka skvělou příležitost zvýšit své střelecké sebevědomí. To se holkám dařilo a alespoň jeden koš vsítila skoro každá z nich.

Ve druhém zápase nás čekal mnohem silnější soupeř. V Chomutově jsme po tragickém výkonu nedávno prohrály, takže motivace na výhru byla obrovská. Vítězství se nerodilo lehce. Od začátku byl zápas velmi vyrovnaný, první čtvrtina skončila 11:10 ve prospěch domácích. Ve druhém hracím období jsme si vytvořily mírný náskok, který jsme po poločase neustále zvyšovaly. Chomutovu docházely síly, nám se v domácí hale střelecky velmi dařilo. Chomutov jsme nakonec přehrály 49:28 a připsaly jsme si tak jedenáctou výhru sezóny.

Holky chválíme za předvedené výkony, realizačnímu týmu děkujeme za pomoc s přípravou, zapojením a úklidem.

V následujících dnech nás čeká Easter Cup v Klatovech, odkud doufám přivezeme dobrý výsledek.